Wyszukiwarka zaawansowana

Realizacja zamówienia

Warunki dostawy

Następstwem złożenia i weryfikacji zamówienia jest wysyłka towaru do odbiorcy. Wysyłka odbywa się po skompletowaniu wszystkich składników dyspozycji i weryfikacji płatności. Ponieważ zamówione produkty mogą posiadać zróżnicowany czas dostawy, możemy na Państwa życzenie rozbić zamówienie na większą ilość przesyłek. Należy pamiętać jednak, że szybkość otrzymania przesyłki jest składową czasu wysyłki (symbolizowanego przez znaczniki dostępności znajdujące się przy każdym produkcie) oraz czasu dostawy przez kuriera (do 24 godzin w dni robocze).

Wszystkie przesyłki realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DHL. Każde zamówienie posiada unikalny status zamówienia, dzięki któremu dowiesz się na jakim etapie jest Twoje zamówienie.

 

Odbiór osobisty
 
Klient może również odebrać przesyłkę w jednym z 9 punktów odbioru towaru na terenie całej Polski. Paczka musi być zabezpieczona taśmami. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania, taśm lub stwierdzenia prób otwierania przesyłki, należy poinformować o tym personel w punkcie odbioru towaru.
 

Kontakt

elchemia
tel.: +48 609 69 57 73
email: sklep@elchemia.pl
godz. otwarcia (pn-pt 7.00 - 15.00)

Projekt i wykonanie netkoncept.com